reality-fair.sk reality-fair.sk
reality-fair.sk reality-fair.sk
Vyhľadávanie

V ponuke je 56 nehnuteľností.

PREDAJ - 4 izbový byt - centrum Banská Bystrica

Cena:
290 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Banská Bystrica
Ulica: Štadlerovo nábrežie
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
 
Podlahová plocha: 222 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 9092
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária REALITY Fair ponúka na predaj tehlový 4 izbový byt v historickom centre mesta Banská Bystrica na ulici Štadlerovo nábrežie. Byt sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží (prízemí) v bytovom dome, ktorý je atypická murovaná stavba so štyrmi nadzemnými podlažiami, jedným podzemným podlažím a podkrovím. Vek bytového domu r. 1939. Bytový dom má vlastný dvor na ktorom sa nachádzajú garáže k jednotlivým bytom a taktiež možnosť parkovania. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom bez loggie je 221,70 m2. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: (viď pôdorysy ) Dispozičné riešenie bytu je veľkorysé a atypické čo umožní novému vlastníkovi si byt zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. - 4 samostatné obytné miestnosti - príslušenstvo bytu: predsieň, komora, kuchyňa, šatňa, pracovňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC, loggia, pivnice a podkrovie. Byt má prevažne JV orientáciu okien. Vybavenie bytu je rekonštruované : plastové okná, kuchyňa, v izbe vybudovaný krb na drevo. Vykurovanie je ústredné z centrálnej kotolne. Výborná občianska vybavenosť: hustá sieť obchodov, úradov a služieb, MHD, železničná stanica, pre milovníkov prírody v tesnej blízkosti vrch Urpín.

Maklér:

makler
Maklér:Andrea Leštáková
Telefón:0908 916 674
E-mail:lestakova-ZVNC-reality-fair.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Novinky a aktuality
Druhá novinka reality-fair.sk
Prvá novinka reality-fair.sk
V krátkosti o nás

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v Banskej Bystrici a okolí na trhu s nehnuteľnosťami už viac ako 12 rokov a za ten čas máme na konte stovky predaných nehnuteľností a ešte viac spokojných klientov.

Profesionálnym a zároveň férovým osobným prístupom poskytujeme našim klientom kompletný realitný servis, hypotekárne a právne poradenstvo, trhové ohodnotenie ceny Vašej nehnuteľnosti k dedičskému konaniu ako aj ďalšie poradenstvo v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.