reality-fair.sk reality-fair.sk
reality-fair.sk reality-fair.sk
Vyhľadávanie

V ponuke je 56 nehnuteľností.

Prenájom kancelárskych, obchodných aj skladových priestorov

Cena:
1 800,00 €/mesiac
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Banská Bystrica
Ulica: Zvolenská Cesta
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
ID inzerátu: 9100
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske, obchodné a skladové priestory na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici. Dispozícia priestoru: Kancelária 6x ( výmera 19,17,27, 15,12+ 16 m2), kuchynka, wc ženy, wc muži, sprcha, sklady (sklady majú spolu 450 m2). Priestory majú samostatný vstup a dajú sa rozšíriť o predajňu, výrobné a skladové priestory. Sklady sa nachádza na 1 poschodí s nákladným výťahom s nosnosťou 2t. Sklady sú vykurované, k dispozícii je nakladacia rampa a 1 parkovacie miesto (viac parkovacích miest podľa dohody). Sklad sa nachádza v areály, ktorý je zabezpečený kamerovým systémom. Prístup do areálu je 24h denne. V prípade záujmu sú k dispozícii parkovacie plochy aj ďalšie skladové priestory. Po dohode je možné prenajať iba časť priestorov.

Maklér:

makler
Maklér:Martina Beličková
Telefón:0907 905 555
E-mail:belickova-ZVNC-reality-fair.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Novinky a aktuality
Druhá novinka reality-fair.sk
Prvá novinka reality-fair.sk
V krátkosti o nás

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v Banskej Bystrici a okolí na trhu s nehnuteľnosťami už viac ako 12 rokov a za ten čas máme na konte stovky predaných nehnuteľností a ešte viac spokojných klientov.

Profesionálnym a zároveň férovým osobným prístupom poskytujeme našim klientom kompletný realitný servis, hypotekárne a právne poradenstvo, trhové ohodnotenie ceny Vašej nehnuteľnosti k dedičskému konaniu ako aj ďalšie poradenstvo v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.