reality-fair.sk reality-fair.sk
reality-fair.sk reality-fair.sk
Vyhľadávanie

V ponuke je 53 nehnuteľností.

Rekreačné zariadenie v prírode -Donovaly

Cena:
dohodou
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Donovaly
Ulica:
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: hotel, penzion
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 370 m2
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: 9248
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rekreačné zariadenie o výmere cca 370 m2 (prízemie 170m2, poschodie 195m2)v tichej lokalite Donovál. Táto vyhľadávaná lokalita sa vyznačuje tichým, komerciou nenarušeným prostredím, napriek tomu len 300 m od lyžiarskeho vleku. Zariadenie bolo postavené v r.1971, má pôdorys cca 17x 10 m2. K chate patrí pozemok o rozlohe cca 943 m2. Zariadenie je momentálne vo fáze prípravy na prestavbu na 4 veľké apartmány (viď pôdorys), k dispozícii je vypracovaný projekt.

Nová dispozícia: 4 apartmány s vlastným príslušenstvom, v každom apartmáne je príprava na krb.

Stavba bude zateplená, s podlahovým kúrením, kvalitné eurookná.

Pod stavbou sa nachádza pekná vinná klenbova pivnička, do ktorej je prístup so spoločnej chodby.

Chatu je po dohode možné dokončiť na kľúč (s/bez zariadenia).

Pôvodná dispozícia:

Pivnica: vinárnička v podzemí

Prízemie: chodba, spoločenská miestnosť s veľkou kamennou pecou prepojená s menšou miestnosťou v ktorej sa nachádza krásna kachľová pec, kuchynka s udiarňou v komíne, kuchyňa, chodba so schodiskom, 2x kúpeľňa

Poschodie: centrálna chodba s krásnou starobylou pecou,9x izba.

Podkrovie s vyšším krovom je možné upraviť na ďalšie ubytovanie.

Konštrukcia zariadenia:

v prízemí je stavba murovaná s masívnymi kamennými a tehlovými obvodovými múrmi v hrúbke až do 70 cm, poschodie je drevené zrubové v hrúbke obvodových stien 20 cm, základy sú betónové pásové s vodorovnou izoláciou, deliace konštrukcie sú v prízemí murované, na poschodí prevažne drevené, murované sú len priečne múry pri schodisku. Stropná konštrukcia je v prízemí zo železobetónových trámov s konzolovitým vyložením /po 75 cm/ na bočných stranách objektu, nad poschodím drevené trámové s rovnými podhľadmi, strecha je sedlová, nízky sedlový krov je vytvorený drevenými klincovanými väzníkmi, krytina aj klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vonkajšie omietky sú v prízemí vápennocementové hladké, poschodie je drevené zrubové s nátermi.

Maklér:

makler
Maklér:Martina Beličková
Telefón:0907 905 555
E-mail:belickova-ZVNC-reality-fair.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Novinky a aktuality
Druhá novinka reality-fair.sk
Prvá novinka reality-fair.sk
V krátkosti o nás

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v Banskej Bystrici a okolí na trhu s nehnuteľnosťami už viac ako 12 rokov a za ten čas máme na konte stovky predaných nehnuteľností a ešte viac spokojných klientov.

Profesionálnym a zároveň férovým osobným prístupom poskytujeme našim klientom kompletný realitný servis, hypotekárne a právne poradenstvo, trhové ohodnotenie ceny Vašej nehnuteľnosti k dedičskému konaniu ako aj ďalšie poradenstvo v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.