reality-fair.sk reality-fair.sk
reality-fair.sk reality-fair.sk
Vyhľadávanie

V ponuke je 120 nehnuteľností.

Predaj polyfunkčnej budovy Banská Bystrica

Cena:
560 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Banská Bystrica
Ulica: Banská Bystrica
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 506 m2
ID inzerátu: 9363
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu vhodnú na podnikateľské účely a na bývanie. Stavba pozostáva z dvoch podlaží: na prízemí sa nachádzajú kancelárie, chodba, schodisko, skladový priestor, sociálne zariadenie a na druhom podlaží sa nachádza chodba a bytové jednotky, jedná sa o jednoizbové byty s dispozíciou /kuchyňa, izba, kúpeľňa so sprchou a WC/ a jeden dvojizbový byt s príslušenstvom. Zastavaná plocha predstavuje 253 m2, celková úžitková plocha je 506 m2. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou, v celej budove sú zrekonštruované všetky inžinierske siete. Stavba je zateplená, má plochú strechu s plechovou strešnou krytinou, okná a dvere sú plastové, kúrenie je elektrické. Parkovanie je zabezpečené na pozemku v okolí budovy. Objekt je situovaný v lokalite blízko centra mesta s dobrou dopravnou dostupnosťou. Využitie budovy je možné na prenájom komerčných priestorov, prenájom bytov, sídlo firmy a pod. V predajnej cene je zahrnutá DPH.

 

Maklér:

makler
Maklér:Dana Slivková
Telefón:0911 107 362
E-mail:slivkova-ZVNC-reality-fair.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Novinky a aktuality
Druhá novinka reality-fair.sk
Prvá novinka reality-fair.sk
Zoznam nehnuteľností
Zahraničie
V krátkosti o nás

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v Banskej Bystrici a okolí na trhu s nehnuteľnosťami už viac ako 12 rokov a za ten čas máme na konte stovky predaných nehnuteľností a ešte viac spokojných klientov.

Profesionálnym a zároveň férovým osobným prístupom poskytujeme našim klientom kompletný realitný servis, hypotekárne a právne poradenstvo, trhové ohodnotenie ceny Vašej nehnuteľnosti k dedičskému konaniu ako aj ďalšie poradenstvo v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.