reality-fair.sk reality-fair.sk
reality-fair.sk reality-fair.sk
Vyhľadávanie

V ponuke je 106 nehnuteľností.

Predaj bytového domu Donovaly investičná príležitosť

Cena:
dohodou
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Banská Bystrica
Obec: Donovaly
Ulica: Donovaly
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 1000 m2
ID inzerátu: 9483
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj bytový dom s priľahlými pozemkami v blízkosti centra lyžiarskeho strediska na Donovaloch. Obytná budova predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť rekonštrukcie bytových jednotiek na moderné ubytovacie kapacity v apartmánoch. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pozostáva z prízemia, ktoré tvoria kancelárske priestory, lyžiareň, technické miestnosti a troch podlaží, kde sa nachádza desať bytových jednotiek. Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete,  v budove je ústredné vykurovanie, parkovanie je možné pred bytovým domom. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 1000 m2 je situovaná na peknom, slnečnom pozemku o výmere 886m2. Bytový dom má výhodnú polohu s dobrou dostupnosťou na lyžiarske svahy. Bližšie informácie budú klientovi poskytnuté na obhliadke nehnuteľnosti.

Maklér:

makler
Maklér:Dana Slivková
Telefón:0911 107 362
E-mail:slivkova-ZVNC-reality-fair.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Novinky a aktuality
Druhá novinka reality-fair.sk
Prvá novinka reality-fair.sk
V krátkosti o nás

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v Banskej Bystrici a okolí na trhu s nehnuteľnosťami už viac ako 12 rokov a za ten čas máme na konte stovky predaných nehnuteľností a ešte viac spokojných klientov.

Profesionálnym a zároveň férovým osobným prístupom poskytujeme našim klientom kompletný realitný servis, hypotekárne a právne poradenstvo, trhové ohodnotenie ceny Vašej nehnuteľnosti k dedičskému konaniu ako aj ďalšie poradenstvo v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.