reality-fair.sk reality-fair.sk
reality-fair.sk reality-fair.sk
Vyhľadávanie

V ponuke je 105 nehnuteľností.

Predaj stavebného pozemku v prírodnom prostredí Bystrička

Cena:
74 382,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Bystrička
Ulica: Bystrička
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 966 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 9601
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Bystrička vzdialenej 4km od Martina. Pozemok o výmere 966 m2 je rovinatý a slnečný, nachádza sa v krásnom prírodnom prostredí s výhľadom na Veľkú Fatru. K pozemku vedie obecná prístupová komunikácia. Pozemok je vhodný na výstavbu rekreačného domu, chaty, alebo iných rekreačných nehnuteľností, je schválený v územnom pláne obce a je určený na výstavbu rekreačných nehnuteľností. Stavebný pozemok s juhozápadnou orientáciou má obdĺžnikový tvar. Zadná hranica pozemku je tvorená potokom a za ním sa nachádza lesný porast. Pozemok svojou polohou v kľudnej lokalite zabezpečuje ideálne miesto na relax iba pár minút od mesta. V obci je kompletná občianska vybavenosť a rýchla dostupnosť do okresného mesta. V blízkosti sa nachádzajú rekreačné, turistické a lyžiarske strediská. 

Maklér:

makler
Maklér:Dana Slivková
Telefón:0911 107 362
E-mail:slivkova-ZVNC-reality-fair.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Novinky a aktuality
Druhá novinka reality-fair.sk
Prvá novinka reality-fair.sk
V krátkosti o nás

Sme Realitná kancelária pôsobiaca v Banskej Bystrici a okolí na trhu s nehnuteľnosťami už viac ako 12 rokov a za ten čas máme na konte stovky predaných nehnuteľností a ešte viac spokojných klientov.

Profesionálnym a zároveň férovým osobným prístupom poskytujeme našim klientom kompletný realitný servis, hypotekárne a právne poradenstvo, trhové ohodnotenie ceny Vašej nehnuteľnosti k dedičskému konaniu ako aj ďalšie poradenstvo v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností.